Naše fenky

U výběru naší první fenky jsme si dávali dvě priority. A to zdraví (testy rodičů) a sytější barvu. V naší CHS si prostě potrpíme na ZLATÉ zlaté retrievery se zlatou povahou. 

Bonnie pak u nás zůstala jako pokračovatelka chovu po těžším druhém porodu, kdy jsme se rozhodli Cherry již těmto rizikům znovu nevystavovat a dopřáváme jí zasloužený důchod.

Bonnie Golden Linden - naše chovná fena

One Honey Bunny Rusty Love x Cherry Chlupaté štěstí

Myslím, že tato fotka mluví za vše. Bonnie je akční zlatý retriever se silnými loveckými pudy. Tedy u nás na zahradě především co se týká hraboších nor, ale i při OVVR zkouškách si jejího loveckého nadšení rozhodčí všimnul. Má za sebou čisté RTG kloubů i 3 výstavy ze známkami V, V a V2. Po rodičích je geneticky čistá na poruchy zraku a ICT.


V důchodu

Cherry Chlupaté štěstí

Pinkerly Quiensabe x Bonett Chlupaté štěstí

Když jsem si Cherry odvážela od chovatelů, neměla jsem ani tušení o tom, že jde o fenku od poradkyně chovu GR pro KCHLS, natož o tom, že bude maminkou dvou úžasných vrhů. Cherry byla mým druhým psem, který si opět získal celé moje srdce a díky ní a podpoře mého manžela je to dnes zakladatelka chovu v CHS Golden Linden,

© 2023 Golden Linden - Karolína Melínová. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!